Spółka otrzymała dofinansowanie w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 nr umowy: POIR.03.04.00-30.0271/20-00

Strona glówna | Kontakt z nami

Nasza Siedziba

O nas

 

Firma Kas- Boks z siedzibą w Zielińcu gm. Kołaczkowo obok Poznania, powstała w 2002 roku i od tego czasu z powodzeniem zajmuje się wyposażaniem sklepów i hipermarketów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dbałości o klienta, staliśmy się konkurencyjną firmą w branży wyposażenia pomieszczeń usługowych. Do grona zadowolonych klientów należą m.in. sieci: Biedronka, Piotr i Paweł, Sokołów S.A., Inter Marche, Brico Marche, Castorama, Real, Leroy Merlin, Praktiker.

Nasza działalność oparta jest na handlu detalicznym produktami wyposażenia sklepów oraz ich wytwarzaniem. Zakład produkcyjny usytuowany jest w Zielińcu, w gminie Kołaczkowo
i zajmuje 35000 m2 powierzchni. Wyposażony jest w nowoczesną ślusarnię, spawalnię, malarnię proszkową i galwanizernię z linią do cynkowania zawieszkowego, a także bębny do cynkowania drobnicy.

Zdobyte certyfikaty ( ISO 9001:2008) oraz ciągłe zainteresowanie klientów, potwierdzają wysoką jakość naszych usług. Skuteczność oraz jakość jest owocem profesjonalnej i fachowej pracy całego zespołu. Lubimy wyzwania, z chęcią podejmiemy się wykonania nawet najśmielszych projektów. Nasze atuty, to szybki termin realizacji, precyzja wykonania oraz konkurencyjna cena.

Stawiamy na ciągły rozwój poszerzając asortyment oferowanych usług. Naszą strategią jest innowacyjność oraz nieustanne udoskonalanie linii produkcyjnej.

Jednym z naszych głównych celów jest wzrost atrakcyjności Waszych placówek handlowych. Kompleksowe wyposażanie sklepów oraz serwis urządzeń i sprzętów branży handlowej, to nasza specjalność. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kas – Boks.